Praca w MGW

Muzeum Getta Warszawskiego ogłasza rekrutację na stanowiska: Kierownik/Kierowniczka Działu Naukowo-Badawczego, Specjalist(k)a ds. Księgowości, Główny/Starszy Specjalista Działu Administracyjno-Organizacyjnego. 

Jesteśmy rozwijającą się instytucją kultury, która ma w perspektywie dużą inwestycję budowlaną, związaną m.in. z projektowaniem branżowym i wystawienniczym oraz wiele ciekawych projektów kulturalnych, naukowych, edukacyjnych i wydawniczych.

Misją instytucji jest upowszechnianie wiedzy na temat życia, walki i Zagłady polskich Żydów w getcie warszawskim i innych gettach na terenie okupowanej przez Niemców Polski.

Wizją instytucji jest stworzenie wystawy stałej w zrewitalizowanym budynku dawnego Szpitala Bersohnów i Baumanów w Warszawie, gromadzenie archiwaliów, artefaktów i świadectw pamięci oraz czerpanie z dorobku, doświadczeń i zasobów polskich i zagranicznych instytucji zajmujących się tematyką getta.

Poszczególne informacje dotyczące każdej oferty dostępne są tutaj (aby przejść na stronę, należy kliknąć w nazwę stanowiska):