Spacer dla młodzieży ukraińskiej z GPAS

13 grudnia Masza Makarowa z Działu Edukacji MGW oprowadziła po warszawskiej Starówce grupę ukraińskiej młodzieży z GPAS – Grupy Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ.

Święta zimowe to czas na opowieść o legendach, które kryje każde miasto, o dawnej historii i cudach. W ramach spacerów dla osób uchodźczych z Ukrainy Masza Makarowa z Działu Edukacji MGW oprowadziła grupę młodzieży ukraińskiej po warszawskiej Starówce. Uczestnicy spaceru są członkami programu GPAS – Grupy Pedagogiki i Animacji Społecznej Praga Północ, który ma na celu zintegrowanie młodzieży ukraińskiej i polskiej.

Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór w magicznej atmosferze!

Przypominamy o możliwości zorganizowania bezpłatnego spaceru edukacyjnego – dla grupy szkolnej w języku polskim lub dla osób uchodźczych w języku rosyjskim. Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową na adres: edukacjamgw@1943.pl

Od maja tego roku prowadziliśmy cykliczne spacery po Warszawie dla osób uchodźczych z Ukrainy. Spacerowaliśmy razem po różnych dzielnicach miasta. W sumie odbyło się ponad 25 spacerów, w których udział wzięło ok. 2000 osób. Kliknij, aby poznać naszą ofertę spacerów varsavianistycznych.