Koncert Izabeli Szafrańskiej – Żydowska Ulica | Jewish Street

Zapraszamy na koncert Izabeli Szafrańskiej „Żydowska Ulica / Jewish Street”, który odbędzie się 19 kwietnia o godz. 19:00 w sali kinowej Państwowego Muzeum Etnograficznego.

Zapraszamy na koncert Izabeli Szafrańskiej „Żydowska ulica / Jewish Street”, który odbędzie się 19 kwietnia o godz. 19:00 w sali kinowej Państwowego Muzeum Etnograficznego. Na repertuar złożą się pieśni żydowskie i utwory o tematyce wojennej.

Izabela Szafrańska jest absolwentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku, laureatką wielu festiwali i konkursów w Polsce: półfinalistką programu telewizyjnego The Voice of Poland oraz finalistką programu Must be the Music. Koncertuje w kraju i za granicą, tworząc wiele projektów artystycznych. Muzyką żydowską, w tym sefardyjską zajmuje się od kilku lat [przykładowa aranżacja].

Koncert zorganizowany we współpracy z Towarzystwem Społeczno-Kulturalnym Żydów w Polsce oraz Państwowym Muzeum Etnograficznym w ramach obchodów 79. rocznicy powstania w getcie warszawskim.

Bezpłatne e-bilety upoważniające do wejścia na koncert można otrzymać, zgłaszając chęć uczestnictwa na adres mailowy: biuroprasowe@1943.pl. Liczba miejsc ograniczona.